Size En Yakın Şubemizi Bulun! 444 7 932

MARKA TESCİL SÜRECİ NEDİR ?

Gücünü bilgi birikiminden ve genç vizyonundan alan firmamızın temel amacı, öncelikle toplumu sınai hakların önemi konusunda bilinçlendirerek, ülkemizin katma değerini yükseltmektir. Bu hedefe giden yolda, sınai mülkiyet haklarının (marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaretler, entegre devre topografyaları) etkin bir şekilde korunması, gerektiğinde hukuki işlemlere başvurmak, firmaların ticari hayatlarının güçlü bir şekilde devamını sağlamaktır.
Ücretsiz Marka Araştırması

NEDEN ENDÜSTRİ PATENT ?

Firmamız hizmet verdiği mutlu müşteri tercihleriyle *Bursa 1. si ve Türkiye 9. su olarak haklı bir övünç ve sorumlulukla daha heyecanlı ve dinamik olarak potansiyelini koruma kararlığındadır.
HAKKIMIZDA

Endüstri Patent, Ulusal ve uluslar arası fikri ve sınai mülkiyet haklarının ;

Konularında, Türk Patent Enstitüsü resmi vekili olan alanında uzman patent ve marka vekilleri, sınai mülkiyet hukuku alanında uzmanlaşmış hukukçuları, uluslar arası işlemlerde uzman çalışanları ile tüm ulusal ve uluslar arası işletmelere hizmet vermektedir.

Endüsti Patent 10.yıl
Uluslar arası Patent Birliği (UPB) ve çeşitli STK’ların üyesi olarak etkin çalışmalara imza atmış, mevzuata hakim, bilirkişi Marka ve Patent Vekilimiz ile gerek işinizin başlangıcında, gerekse geliştirilmesi ve haklarınızın etkili bir şekilde korunması esnasında; emekli hakim ve alanında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan hukuk danışmanlarıyla, fikri ve sınai hak tesisi çalışmalarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Toplumumuzun refahı, gelecek nesillerimizin güçlü bir ekonomi içinde büyümesi amacıyla her zaman hizmetinizdeyiz.

* Türk Patent Enstitüsü 263. Resmi Marka Bültenine Göre.