Size En Yakın Şubemizi Bulun! 444 7 932

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Gücünü bilgi birikiminden ve genç vizyonundan alan firmamızın temel amacı, öncelikle toplumu sınai hakların önemi konusunda bilinçlendirerek, ülkemizin katma değerini yükseltmektir. Bu hedefe giden yolda, sınai mülkiyet haklarının (marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaretler, entegre devre topografyaları) etkin bir şekilde korunması, gerektiğinde hukuki işlemlere başvurmak, firmaların ticari hayatlarının güçlü bir şekilde devamını sağlamaktır.

 

Firmamız hizmet verdiği mutlu müşteri tercihleriyle *Bursa 1. si ve Türkiye 9. su olarak haklı bir övünç ve sorumlulukla daha heyecanlı ve dinamik olarak potansiyelini koruma kararlığındadır.

Uluslar arası Patent Birliği (UPB) ve çeşitli STK’ların üyesi olarak etkin çalışmalara imza atmış, mevzuata hakim, bilirkişi Marka ve Patent Vekilimiz ile gerek işinizin başlangıcında, gerekse geliştirilmesi ve haklarınızın etkili bir şekilde korunması esnasında; emekli hakim ve alanında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan hukuk danışmanlarıyla, fikri ve sınai hak tesisi çalışmalarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Toplumumuzun refahı, gelecek nesillerimizin güçlü bir ekonomi içinde büyümesi amacıyla her zaman hizmetinizdeyiz.

TOPLUMUN REFAHI, GELECEK NESİLLERİMİZİN GÜÇLÜ BİR EKONOMİ İÇİNDE BÜYÜMESİ AMACIYLA HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.

NEDEN MARKA TESCİLİ ? NEDEN MARKA TESCİLİ ?
NEDEN MARKA TESCİLİ ?
PATENT İŞLEMİ NASIL YAPILIR ? PATENT İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?
PATENT İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?